Hoppa till sidans innehåll

Anmälda


Nedan hittar ni kvalificierade och reserver i respektive klass.

Anmälan av spelare from 2012-11-17 placeras in som reserv i turordning efter redan anmälda reserver

 

Lottningen och resultat finner du på resultatsidan hos ON data .

 

Anmälningslistan uppdaterad 2012-11-30

Svart text=Ej anmäld

Grön=Anmälda kvalificerade

Röd=Återbud kvalificerade

Gul=Anmälda reserver

  HJ20  Uppdaterad 19/11  
1 Söderlund Hampus Österlens BTK  
2 Fredriksson Viktor Eslövs AI  
3 Lovén Martin BTK Enig  
4 Tran Anthony Spårvägens BTK  
5 Jin Jimmy Söderhamns UIF  
6 Ölund Erik Valbo AIF  
7 Hagberg Johan BTK Safir  
8 Augustsson Mattias BTK Safir  
9 Holmberg Andreas IFK Falköping BTK  
10 Svensson Martin IFK Falköping BTK  
11 Ahlman Henrik BTK Kävlinge  
12 Tay Jimmy KFUM Kristianstad BTF  
res.1 Svensson Linus Faggemåla BTK 2002
res.2 Rööse Pontus BTK Safir 1992
res.3 Jangvik Emil BTK Warta 1928
res.4 Nyhlén Emil Docksta BTK 1620
res.5 Pernhult Mattias Eslövs AI BTK 2173
res.6 Andersson Emil BTK Safir 1992
res.8 Hemlin Anton Ås IF 1749
res.7 Feizi Jamshid Rudalens IF 1824
       

 

  HJ17  Uppdaterad 30/11  
1 Görman Viktor BTK Rekord  
2 Franzén Alexander Falkenbergs BTK  
3 Ahlander Johansson Carl Halmstad BTK  
4 Johansson Henrik Växjö PK  
5 Eriksson Anders Söderhamns UIF  
6 Andersson Axel Valbo AIF  
7 Sterner Jonas Ängby SK  
8 Ranefur Elias Ängby SK  
9 Alm Viktor BTK Linné  
10 Eliasson Isak Carlstads BTK  
11 Blomberg David Eslövs AI BTK  
12 Lundh Alexander BTK Frej  
res.1 Feng Benny Spårvägens BTK 2064
res.2 Nilsson Kevin Halmstad BTK 1994
res.5 Andersson Erik Eskilstuna BTK 1916
res.6 Strid Erik Söderhamns UIF 1863
res.7 Nyheim Isaac Skurups BTK 1845
res.8 Säfström Rasmus Partille BTK 1718
res.3 Magnusson Henrik Askims BTK 1867
res.4 Yemane Jonathan Luleå PF 1696

 

  P15  Uppdaterad 28/11  
1 Berglund Simon Spårvägens BTK  
2 Källberg Anton Söderhamns UIF  
3 Khoshbakht Omid Spårvägens BTK  
4 Blomqvist Adam Söderhamns UIF  
5 Hjort Anton Söderhamns UIF  
6 Sandström Per Skellefteå AIK BTF  
7 Song Philip KFUM Stocksund IA  
8 Bölenius Anton Spårvägens BTK  
9 Perman Oscar Carlstads BTK  
10 Åhman Christoffer BTK Herrljunga  
11 Möregårdh Malte  BTK Frej  
12 Andersson Anton Lyckeby BTK  
res.2 Sisic Taib Lyckeby BTK 1642
res.3 Strömberg Linus Partille PK 1513
res.1 Barius Johan Barius Johan 1698
res.4 Olsson Oskar Sävast BTK Boden 1415

 

  P13  Uppdaterad 29/11  
1 Georgsson Vilmer Spårvägens BTK  
2 Söderlund Simon BTK Warta  
3 Gullbo Viktor Köpings BTK  
4 Nilsson Melker Sjöbo BTK  
5 Lorén Arvid Bomhus BTK  
6 Johansson Albin Umeå BTK  
7 Kippel Viggo Spårvägens BTK  
8 Kopriwa Lukas Spårvägens BTK  
9 Andersson Patrik Uddevalla BTK  
10 Adamsson Oscar Askims BTK  
11 Åmark Konrad KFUM Kristianstad BTF  
12 Wallin Timmie BTK Rekord  
res.1 Karlsson Filip Stratos Enköping BTK 1686
res.2 Möregårdh Truls BTK Frej 1455
res.3 Millbert Jesper Söderhamns UIF 1323
res.4 Blidberg Artur BTK Linné 1230

 

  DJ20  Uppdaterad 25/11  
1 Jonsson Jennifer Lekstorps IF  
2 Moskovits Daniela Team Mälarenergi BTK  
3 Lund Josefin Ängby SK  
4 Karlsson Michaela Ljungby BTK  
5 Helander Sandra  Ås IF  
6 Appelgren Marlene Spårvägens BTK  
7 Holm Linnea Tyresö BTK  
8 Sjögren Emma Lekstorps IF  
9 Hane-Ahlgren Frida Herrljunga BTK  
10 Magnusson Julia BTK Rekord  
11 Tanska Caroline Malmö IF  
12 Lomander Karin Varbergs BTK 1254
res.1 Edén Isabell Köpings BTK 1239
res.2 Aggestam Sofie Herrljunga BTK 1042
res.3 Väyrynen Emma IK Juno 1332
res.4 Wixner Johansson Malene Åsa IF 1154

 

  DJ17  Uppdaterad 30/11  
1 Bölenius Sannamari Spårvägens BTK  
2 Bergström Linda Ängby SK  
3 Engelson Maria Ängby SK  
4 Åkesson Rebecca Eslövs AI  
5 Nordahl Ebba Skellefteå AIK BTF  
6 Ingvarsson Elin Ås IF  
7 Kiirikki Agnes BTK Safir  
8 Eriksson Lisa Linköpings PK  
9 Söderlund Emma Sjömarkens BTK  
10 Carlsson Anna Mölndals BTK  
11 Karlsson Rebecca Kättilsmåla BTK  
12 Erkheikki Sofia BTK Rekord  
res.1 Tolstoy Alice BTK Frej 1399
res.2 Fitzgerald Emelie Ås IF 1251
res.3 Brunnberg Märta Linköpings PK 1048
res.4 Besker Josephine Mölndals BTK 1037
res.5 Olsson Nelly Kättilsmåla BTK 1271
res.6 Johansson Emma Ås IF 1143
res.7 Pettersson Jenny Upplands-Ekeby IF 1048
res.8 Erlandsson Jonna Lekstorps IF 999

 

  F15  Uppdaterad 27/11  
1 Johansson Tilda BTK Frej  
2 Fronth Erika IFK Falköping BTK  
3 Millbert Linn Söderhamns UIF  
4 Ljungsberg Elin IFK Falköping BTK  
5 Helander Sofie Ås IF  
6 Fitzgerald Ida Ås IF  
7 Lundh Anette Ängby SK  
8 Luo Jenny IFK Österåkers BTK  
9 Rööse Alexandra Arvika BTK  
10 Fredriksson Julia Lysekils PK  
11 Svensson Emelie  Falkenbergs BTK  
12 Nilsson Malin Skurups BTK  
res.1 Björding Madelene Falkenbergs BTK 1130
res.2 Colliander Ellen Spårvägens BTK 1055
res.3 Ygge Ida Torslanda IK 855
res.4 Nordlander Linnea Kungsgårdens IS 759

 

  F13  Uppdaterad 20/11  
1 Bergand Filippa Åsa IF  
2 Källberg Stina Borlänge BTK  
3 Holmsten Ellen Spårvägens BTK  
4 Andersson Maja Falkenbergs BTK  
5 Hörnlund Hanna Vindelälvens BTK  
6 Johansson Vendela Skellefteå AIK BTF  
7 Zarins Tova Köpings BTK  
8 Hafn Lisa Spårvägens BTK  
9 Lunman Sandra Lindome BTK  
10 Rööse Alma Arvika BTK  
11 Kjellson Hanna Lyckeby BTK  
12 Andersson Sofie IFK Lund  
res.1 Björn Wilma Falkenbergs BTK 973
res.2 Lunman Emma Lindome BTK 969
res.3 Ekman Emelie Umeå BTK 835
res.4 Berglund Wilma Spårvägens BTK 750

 


Uppdaterad: 30 NOV 2012 22:25 Skribent: Pekka Kaukonen

VeteranSM2008 012

Postadress:
Aga BTK - Bordtennis
Morgan Toftling, Spindelvägen 27
70230 Örebro

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info